AKTUALNOŚCI  
25.09.2017.
MENU WITRYNY
Subskrybcja

Wypełnij poniższy formularz jeśli chcesz otrzymywać
e-maile z informacjami o zmianach na stronie witrynie.


 

STASTYKI
Dziś3
Wczoraj32
Informacja

ODPADY  WIELKOGABARYTOWE

Wszelkiego rodzaju odpady, które ze względu na duże rozmiary i/lub wagę nie mieszczą się do pojemnika na odpady zmieszane, mogą być utylizowane jako odpady wielkogabarytowe.

 

Na przykład; stoły, szafy, krzesła, sofy, dywany, wózki dziecięce, rowery, materace, pierzyny, sieci na pranie, zabawki dużych rozmiarów, itp.

 

Wraz z odpadami wielkogabarytowymi z terenu sołectw odbierany będzie również zużyty sprzęt elektryczny jak np. komputery, telewizory, pralki, lodówki, kuchenki itp.

Zgodnie z harmonogramem, odpady wielkogabarytowe z miejscowości Niekłończyca odebrane będą w dniu 29 sierpnia i 28 listopada 2013r.

 

UWAGA

Do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju części budowlane i sanitarne, takie jak: deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety, jak również części samochodowe ( w tym opony),  motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi.

 

Części, których nie mogą podnieść 2 osoby ( więcej niż 50kg. Pojedyncza część) nie będą wywożone jako odpady wielkogabarytowe.

 

Taką informację otrzymali mieszkańcy na zebraniu wiejskim w dniu 19.08.2013r. od

Naczelnika  Wydziału Gospodarki Odpadami

 

 
Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk